• Ново
AmScope CA-МОЖЕ-NIK-OLY-SLR-II Canon и Nikon SLR / dslr фото Камера Адаптер за Микроскопа НОВО!

AmScope CA-МОЖЕ-NIK-OLY-SLR-II Canon и Nikon SLR / dslr фото Камера Адаптер за Микроскопа НОВО!

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Бренд нови Канон/Nikon SLR/dslr фото Камера адаптер за микроскопа.Нуди три различни монтажа големини на микроскоп страна, 23.2 мм, 30мм и 30.5 мм, фитинг речиси сите видови на микроскопа вклучувајќи сложени и стерео микроскопа.Две микроскоп адаптери вклучени.Ова е сосема нов Канон/Nikon SLR/dslr фото Камера адаптер за микроскопа.Со два микроскоп адаптери вклучени, тој нуди три различни монтажа големини на микроскоп страна, 23.2 мм, 30мм и 30.5 мм, фитинг речиси сите видови на микроскопа вклучувајќи сложени и стерео микроскопа.Своето мало вредност е од $500.

За производот

Слични предлози