• Ново
S-noilite 8 Инчен Големи Tousled Updo Ponytails Неуредна Коса Пунџа 80G Крофна Дебела Updo Scrunchies Hairpiece конска опашка Екстензии за Коса за Жени, Девојки -18H613 Темно Руса да се Кајгана Рус

S-noilite 8 Инчен Големи Tousled Updo Ponytails Неуредна Коса Пунџа 80G Крофна Дебела Updo Scrunchies Hairpiece конска

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кога ќе се земе од пакетот, што треба да нежно се тресат на косата, да го врати тоа да нејзините меки природна состојба.Количина : 1 Смета,80 G/Брои- Круг со Дијаметар : 8 инчен(Протегала Должина : 10 инчен)- Боја : 18 H613.Без лепак, ткаење или лента задолжителни!Косата Пунџа трае помалку од една минута за да се вклопи и буквално една секунда да се отстрани.Може да се носи за матурска, дневна , свадба , партија или навечер надвор да изненади вашите пријатели или обожаватели.Одлично за додавање на волумен и полнотата на ponytails.За да се обезбеди природност после миење, употребата на фен за коса не се препорачува.По преземањето на тоа надвор од пакетот, што треба да нежно се тресат на косата прстен, а потоа го користите.➤Купите detangling средството за смекнување на косата.Климатизери се обично означени од страна на видот.Најдобар коса екстензија на шопинг опции врз основа на цената споредуваат со вистинска човечка коса екстензии.Оставете го за еден час, а потоа се избрише вишокот масло со впивање со крпа.Тоа им помага да се претвори кратко, тенка ponytails во полна коса пунџа.➤Шампон треба да бидат благи или шампон специјално формулиран за синтетички влакна.погледнете повеќе физички и убава.★Забелешка★ Мало губење на косата на првата употреба е нормално.Така, тие ќе каже навлажнувачки, volumizing, или detangling на предната страна од шише.S-noilite Големи Неуредна Коса Пунџа конска опашка Extensions Synthetic коса се чувствува како вистинска човечка коса.

За производот

Слични предлози