• Ново
NOMOYPET NFF-29 Свитлива Змија Заклучување Caliper 1.2 m

NOMOYPET NFF-29 Свитлива Змија Заклучување Caliper 1.2 m

DEN 948.00
Износ
Во продавницата.

Нерѓосувачки Челик Тубуларна Тело.Продолжениот barb пилана дизајн да го дофати повеќе цврсто, без повреда на змии.Заклучување дупки со 3 нивоа на рачката за заклучување на ноктот во идеален отворање.Со прилагодлива за заклучување. 1.5 mm Челичен Кабел.

За производот

Слични предлози