• Ново
225FWY Platinum Дигитални AGU Енергија Дистрибуција Блокира Три 2/4 Мерач на Текст & Две 4/8 се Измери Излезниот

225FWY Platinum Дигитални AGU Енергија Дистрибуција Блокира Три 2/4 Мерач на Текст & Две 4/8 се Измери Излезниот

DEN 527.76
Износ
Во продавницата.

Дигитални Platinumor Злато AGU Енергија Дистрибуција Блок.Три 2/4 мерач влезови.Две 4/8 мерач излези.Дигитални readout покажува напон.Уникатно дизајниран поврзување на сврзувачки елементи се обезбеди осигурувачи во место за ефикасна топлина дисипација.Сосема нов висок квалитет digital AGU распределба на блок.Дигитални напон екранот ви овозможи да се задржи за затворање на очите на перформансите на системот.Поврзување на сврзувачки елементи се обезбеди осигурувачи во место за крајна перформанси.Висока температура композитни терминал база за високо тековната трансфер способност.Поставете завртки се одржи жица безбедно место.Платина или злато позлатен заврши или крајната моќ на трансфер.Тоа е одлично за чамци, UTV, автомобили и мотоцикли. (осигурувачи не се вклучени).

За производот

Слични предлози