• Ново
Лизгачки Штала Вратата Latch Заклучување на Хардвер - Приватност Заклучување за Двојно Штала Лизгачки Врати, Гаража, во Плакарот, Дрво Барака Гејтс

Лизгачки Штала Вратата Latch Заклучување на Хардвер - Приватност Заклучување за Двојно Штала Лизгачки Врати, Гаража, во

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

❤️ 【Спецификација】 Две Парче Фан Облик на Сечилото Widh Големина 3.5",ќе се применуваат За Сите Видови Лизгачки Штала Вратата За Кујна,dinning Соба,спална соба,кафе Бар Итн.ГОЛЕМА УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Направен од цврст челик, latch заклучување е многу постабилна и издржливи да работи за вашата лизгачки врати.Бидете сигурни да се инсталира на надворешниот раб на рамка и обележете каде што ќе ја погоди вратата еднаш вратата е влечат затворени.Лесно Да Се Инсталира Со Заштеда На Вашето Време И Да Ја Задржите Вашата Приватност Со Лизгачки Штала Вратата. ❤️ 【Трајни И Quatliy Нерѓосувачки Челик Latch Заклучување 】Квалитетни Нерѓосувачки Челик Материјал Штала Заклучување на Вратата,Без Занает За Хардвер Третман, Идеален Избор За Вашиот Модерна/селски Внатрешни работи Домашна Декорација.Заклучување механизам придава на jamb или од врата на врата и може да се користи за заклучување на лизгачки вратата од било внатре или надвор, тоа е совршено се вклопуваат за секоја бања, спална соба, или канцеларија.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 2 парчиња Фан-во Облик на Плочи 1pc основна Плоча 5pcs Завртки 6pcs Пластични Подлошки 3pcs Ѕид Подлога 1pc Настава ЗАБЕЛЕШКА : Можете да го користите 2 парчиња екстра пластични подлошки за основна плоча или да се направи тоа малку подлабоко да се спречи latch се толку лесно да се повлече на вратата за да ја отворите.Нашите Штала Вратата Хардвер - Лизгачки Штала Вратата Latch - Приватност Заклучување уникатен и здрав дизајн го прави Tear Drop Latch стилски и функционален штала заклучување на вратата.

За производот

Слични предлози