• Ново
JINCASE Видиме Компатибилни Додатоци за Sony Xperia 10 Плус Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот &

JINCASE Видиме Компатибилни Додатоци за Sony Xperia 10 Плус Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Едноставна, убава и удобно.Направен од висок квалитет, тоа може да се заштити вашиот телефон, па таа секогаш изгледа како нов.Прецизност дизајн, многу добро се вклопуваат за вашиот телефон, други копчиња може да се користи нормално.Цената попусти, ви препорачуваме да се купи.За Sony Xperia 10 Плус Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(Сино).Ве молиме изберете вистинскиот модел.Одговараат за вашиот мобилен телефон.1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Со картичката слотови, lanyard и паричник, практични и функционални. 5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.Добредојдовте да се купи!.

За производот

Слични предлози