• Ново
Nateuiy Индустриски Табела Светилки за Спални соби Сет од 2, Ноќни со Полнење преку USB Порт, Dimmable Ноќната Биро Стакло Сенка Спалната соба Дневна Соба Канцеларија, 2 LED Све

Nateuiy Индустриски Табела Светилки за Спални соби Сет од 2, Ноќни со Полнење преку USB Порт, Dimmable Ноќната Биро Стакло

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Оваа табела светилка не само што може да ви обезбеди доволно светлина, но исто така може да се заштитат очите.Добро за Очи : LED сијалицата дава исклучи топло бела светлина и имаат животен век од над 25,000 часа.Dual USB Брзо Полнење Пристаништа Се : ноќни табела светилка има две полнење преку USB порти.Лесно собрание : светилка сопственикот, абажур и крушка на маса светилка ќе биде одделно спакувани во пакет.Модерна и Индустриски Дизајн : ноќната ламба карактеристики на тешки тубуларна метално тело и база со чисто стакло сенка за дополнителна индустриски изглед.Вие само треба да се соберат овие делови, еден по еден да се користи.

За производот

Слични предлози