• Ново
CARTINTS 4Piece Винил Заврши Алатка Силни Магнети со Лепило Микрофибер Филц, Автомобил Завиткување на Држачот за Винил Графика, Автомобил Нијансирање, Знак Одлуки, Фрижид

CARTINTS 4Piece Винил Заврши Алатка Силни Магнети со Лепило Микрофибер Филц, Автомобил Завиткување на Држачот за Винил

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

Винил Заврши Tools : Користењето на магнетен држач, Слободни вашата страна поправи винил филм на возило тело.Силни Магнетни : долниот дел е направен од магнети, прекриени со гума.Тие може да биде цврсто прикачен на површината на автомобил тело.Долга Рачка : за Разлика од другите магнети носителот, наше е изграден со 62mm/2.4 инчи долго пластична рачка.Лесен за употреба и да ги отстраните.Можете исто така да се откажам предмети на неа.Само Лепило Чувствува Заштита : Ние нудиме четири парче микрофибер felts, што е за лепење на магнети дното за да се намали штета на винил филм.Мултифункционален Автомобил Заврши Магнети Алатки : Совршен за Винил Обвива Gripper, Фрижидер Магнети ,Стакло Магнети, Канцеларија Магнети, табла Магнети.Димензии : Дијаметар од 43mm.се справи со Големина : 63mm долг; Вкупна висина : 68mm.* Изградена силна магнетна сила* Поголем дијаметар за тесно поврзани* да се Обезбеди дополнителни четири парче микрофибер felts* Долга рачка за лесно operating Car Облик за Употреба : хром обвива, мат & сјај автомобил обвива, букви & графика, decals, знак одлуки, прозорецот за боја итн.Домашна Употреба : Како фрижидер магнети за бесење лесни објектот, или да го поправи лепливи белешки/слики.Канцеларија за Употреба : се Користи како "табли" магнети за да се поправи на хартија.Пакет се Вклучени : 4 x автомобил заврши магнети holders4 x микрофибер felts.

За производот

Слични предлози