• Ново
Возач На Камион Тешки Силен Кука - Тешки Вшмукување Чаша Куки, Средни, Хром

Возач На Камион Тешки Силен Кука - Тешки Вшмукување Чаша Куки, Средни, Хром

DEN 142.80
Износ
Во продавницата.

Има и до 10 кг.Сигурно има кеси, тешки јакни и други лични предмети.Внатрешна и надворешна употреба, во возило или дома.Месеци на повеќето тешко површини, мазни или текстура.Сигурно има потешки елементи, вклучувајќи вреќи, јакни и други лични предмети.Може да се користи и од внатре и од надвор на возилото или во домот.Патентирана вшмукување чаша месеци на повеќето тешко или текстура површини.Тешки-должност куки планината за да практично било тешко или текстура рамна површина и безбедно се одржи на сите на вашите лични предмети.

За производот

Слични предлози