• Ново
Господар Масажа Полумесечина Фланелен боксери Лицето Маска 4pcs/пакет

Господар Масажа Полумесечина Фланелен боксери Лицето Маска 4pcs/пакет

DEN 184.32
Износ
Во продавницата.

Универзална ГОЛЕМИНА одговара на повеќето сите круг и квадрат се соочуваат со перници.Чиста бела, пред-shrunk и двојно napped 100% полиестер.Мазна и мека, специјално дизајниран за да се избегне ткаенина брчки.Еластична бенд обезбедува долгорочна употреба.Топла вода перат, машина перат, доаѓа во 4pcs/пакет.Универзална Големина одговара на повеќето сите круг и квадрат се соочуваат со перници.Чиста Бела, пред-shrunk и двојно napped 100% Полиестер.Мазна и мека, специјално дизајниран за да се избегне ткаенина брчки.Еластична бенд обезбедува долгорочна употреба.Топла Вода Перат, Машина перат, доаѓа во 4pcs/пакет.Оваа опремени полумесечина лице остатокот маска е направена од пред-shrunk и Двојно napped полиестер ткаенини за екстра ниво на мека, луксузни удобност.Еластична бенд обезбедува долгорочна употреба.Тоа е мазна и мека, специјално дизајниран за да се избегне ткаенина брчките, давајќи им на вашите клиенти чувството кое го заслужуваат.Машина перат. 4pcs/пакет.

За производот

Слични предлози