• Ново
JML Нерѓосувачки Челик 9.25 Инчен Softgrip Декоративни Ткаенини Работ Pinking Shears Режа Нови

JML Нерѓосувачки Челик 9.25 Инчен Softgrip Декоративни Ткаенини Работ Pinking Shears Режа Нови

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Естетски Префинета.На Смолкнување Остар.Употреба на Пренослив. 1)се применува Само за да се намали од мек материјал, вклучувајќи памук,текстил,кожа и сл.и целосно да ги задржи подалеку од хард статии како што се железо и бакар и така натаму. 2)По контактот со Киселина и Алкално Соли materils,Треба да се чистат и суво време. 3)Како се справи со не близина на високо temperatuer. 4)Деца треба да се користат под Возрасни надзор. 5)НАС Регистрирани Tradmark Број : 5155914.Било Infringment ќе биде покрената истрага за Правна Одговорност.

За производот

Слични предлози