• Ново
Амазон Бренд – Ravenna Дома Табела Светилка со Керамички База, Крушка Вклучени, 16.5H, Јаглен Сива

Амазон Бренд – Ravenna Дома Табела Светилка со Керамички База, Крушка Вклучени, 16.5H, Јаглен Сива

DEN 1777.44
Износ
Во продавницата.

10"W x 10"D x 16.5"Х Табела светилка со мазна керамика на база со висок сјај на јаглен-сива боја глазура; бранеа-никел акценти; заострените off-бел лен сенка.Традиционалниот дизајн и боја направи оваа совршена акцент светилка за различни стилови и оркестарот. 1 60-вати еквивалент LED сијалица вклучени.Да се собираат во 15 минути или помалку.За внатрешна употреба.Еден Бренд - сметаме дека мебелот треба да биде последен, и стил треба да се безвременски.Ние мислиме дека шопинг треба да биде безболно и испорака треба да биде бесплатно.Ние сме посветени на остварување на најдобар мебел за најниски цени дека ќе изгледа добро година по година.

За производот

Слични предлози