• Ново
TURNMEON 6 Нога Божиќ Црвено Бери Гарланд Божиќ Украси 756 Црвено Бери Дебели 108 Гранка Венец Божиќ Декорација Затворен Отворено Дома Мантија Камин Празник Оркестарот

TURNMEON 6 Нога Божиќ Црвено Бери Гарланд Божиќ Украси 756 Црвено Бери Дебели 108 Гранка Венец Божиќ Декорација Затворен

DEN 623.76
Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластични + iron Red Бери Количина : 756 вкупно. 【Природни & Реален Изглед】Карактеристики Бургундија Црвени Бобинки со кафеава лозата twig база дава реална се чувствуваат.Обвиткана околу Божиќ дрво или mantel, пресврт низ скалите.Се донесе еден допир на шик боја во вашиот дом. 【Издржлив Материјал】Направени од издржлив пластика. 【Bendable & Прилагодливи】гранките се прилагодливи, така Божиќ Гарланд може да се наведнуваат на какви било форми сакате.Матични должина околу 4 инчи.

За производот

Size:
6 Foot.
Branches:
108
Berry size:
0.6inch.
Branch size:
4inch.
Material:
Plastic + iron
Red Berry Quantity:
756 in total.
Style Name:
Christmas Red Berry garland.
Package included:
1 * Artificial Christmas Red Berry Garland :
Wide Occasions:
Xmas party holiday decoration, Wedding decor, mantel, Front Door Frames, Stairs, Fireplace, Stairs, book shelve, Doorway,Home, office, Table, Stair banisters, Bedroom, Porch, Patio,Deck, Indoor Outdoor,etc.Also a housewarming gift for friends and family on Valentines day, fall, winter, and festivals. :

Слични предлози