• Ново
Liftall 12IEEX3 Окото и Окото Челичното Јаже Прашка, 1/2 x 3', 6 x 19 IMP

Liftall 12IEEX3 Окото и Окото Челичното Јаже Прашка, 1/2 x 3', 6 x 19 IMP

DEN 322.32
Износ
Во продавницата.

6 x 19, EIP, IWRC за добра отпорност на триење и вредност.Механички swaged, Фламанскиот око splice обезбедува резерва сила треба да ракавот станат оштетени.Tuff-Ознака покажува OSHA бара оценет капацитети за подобрување на безбедноста.Квалитет, увезени челичното јаже за добра вредност.Изградба/Индустриски одделение 6 X19 IWRC челичното јаже slings направени во U. S. A. од увезените челичното јаже.Фламанскиот око splice за безбедно прекинување.TUFF-ОЗНАКА идентификува големина и капацитет.

За производот

Слични предлози