• Ново
ComSaf Мачка Храна Чинии Whisker Стрес Слободни, Меламнин Широк Мачка Сад Релјефи Whisker Замор, Не се Лизга Мачка Хранење Чинии, Плитки Храна за Миленичиња Јадење, Не Пропадн

ComSaf Мачка Храна Чинии Whisker Стрес Слободни, Меламнин Широк Мачка Сад Релјефи Whisker Замор, Не се Лизга Мачка Хранење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

[Широк & Плитки да се Спречи Whisker Замор] Овие јадења имаат поширока отворање и имаат тенденција да бидат плитки така мачките може да се добие храна која лесно се спречува whisker замор и го задржува неговото/нејзиното лице го чисти. [Меламнин Материјал] мачка хранење сад е направен со храна-одделение меламнин смола материјал, здрав и дебели изградба станува особено јасно кога ќе се спореди со други пластични. [Не се Лизга и Стабилна] На анти-пропадна гума база запре милениче сад од лизгање околу или превртување на оброк како и заштита на подот.Не е лесно за вашиот маче да флип на пондерирана сад или им помогнам околу тоа. [Лесно да се Исчисти & машина за миење Садови Безбедно] Нашите трајни меламнин мачка сад може лесно да се чисти со топла сапуница вода или да се става во машина за миење садови, и таму е се справи со дупка за цврст стисок време за чистење или подигање. [Size] 7 "*1 3/8" (D*H) големината мачка сад е специјално дизајниран за мачки.Тоа може да се одржи 5 унци на сува цврста храна, мокра храна, закуски, ефикасно спречување overfeeding.Погоден за мали и средни мачки и puppies.

За производот

Слични предлози