• Ново
Youmylove Резбани Дрвени Крст - Испреплетени Акрилик Срцата, Љубовта Крстот Украси, Ѕид Виси Рака Врежан Дрво Крстот за Дома Дневна Соба Оркестарот (Каки)

Youmylove Резбани Дрвени Крст - Испреплетени Акрилик Срцата, Љубовта Крстот Украси, Ѕид Виси Рака Врежан Дрво Крстот за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Високо-квалитетни материјали : сите направена од акрилик материјал, издржлив, сонце-доказ, водоотпорен и ' рѓа-доказ.Супер убаво крстот декорација.Големина : 20x14 cm.Совршена декорација : специјално дизајниран за употреба на отворено, не ќе биде оштетен.Градина декорација ќе остане во градината.Идеален градина декорација подарок : Нашата пилешко и куче ограда декорација, како идеален подарок сет за градина декорација, е совршена и уникатна.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. 1. Супер убаво крстот декорација 2. Високо-квалитетни материјали : сите направена од акрилик материјал, издржлив, сонце-доказ, водоотпорен и ' рѓа-доказ. 3. Совршена декорација : специјално дизајниран за употреба на отворено, не ќе биде оштетен.Градина декорација ќе остане во градината. 4. Идеален градина декорација подарок : Нашата пилешко и куче ограда декорација, како идеален подарок сет за градина декорација, е совршена и уникатна.опишете : Предмет Тип : Крос-Украс Големина : 20x14 cm ("") Боја : беж упатство за употреба : Материјал : Acrylicnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи наредил пред.Поради различната позиција на сликата, бојата може да има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Пакетот вклучува : 1 x крстот украс.

За производот

Слични предлози