• Ново
2020 Topps Тиер Еден MLB Бејзбол кутија (3 картички)

2020 Topps Тиер Еден MLB Бејзбол кутија (3 картички)

DEN 1031.76
Износ
Во продавницата.

>>> Секој запечатена кутија содржи 3 картички (ЕДЕН Сувенири картичка и ДВЕ Autograph картички).Инсерти : Мошти (#'d на 399 или помалку,паралели : Dual Печ > #'d 25 Autograph > #'d до 10 или помалку, 1-на-1 Platinum паралелни), Премиерот Изведувачи Autographs (#'d за да 299 или помалку, паралели > #'d 25, 10 Двојна > #'d 25 или помалку, Три > #'d до 10 или помалку; Мошти > #'d 99 или помалку; паралели : Dual Печ > #'d 25 Двојна > #'d до 10 или помалку), Следното Ниво Autographs (#'d 50, паралели > #'d 25, 10 & 1-на-1), Dual Autograph Остаток Книга (#'d до 10, 1-на-1 Двојна Печ паралелни), 1-на-1 All-Star Печ (исто така Autograph), 1-на-1 Лилјак Копчиња (исто така Autograph), 1-на-1 Ограничен Граѓа (laso Autograph), Униформа Копчето Мошти (#'d до 5, 1-на-1 Autograph), 1-на-1 Намали Потписи (исто така 1-на-1 Мошти), и 1-на-1 Потпис Алатки Autograph Мошти.

За производот

Слични предлози