• Ново
J. P. G JEAN PAUL GAULTIER EDT СПРЕЈ 1.7 ОЗ FRGLDY

J. P. G JEAN PAUL GAULTIER EDT СПРЕЈ 1.7 ОЗ FRGLDY

DEN 254.40
Износ
Во продавницата.

Парична казна мириси содржи висока доза од природни состојки може да биде предмет на мали варијации.На ист начин вина варираат од година во година, па може да парфем.Ова е природна појава и нешто што му дава живот на парфем.Ако си спремна или задоволни со вашата нарачка, ние со задоволство ќе ви помогне.Ние се занимаваат исклучиво со 100% Автентични предмети, извори директно од брендот сопственици или овластените дистрибутери.Пакувањето може да варираат.Тоа не е невообичаено за еден бренд за ажурирање на пакување.Овие промени се нормални и се јавуваат често.Запомни, ние сме тука да ве направам среќни!Ако имате било какви прашања, коментари или проблеми - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.CLASSIQUE X е сензуална толкување на портокалова боја и вуди белешки.Инспириран од Jean Paul Gaultier е 2009 Есен Подготвени да се Носат Собирање, овој мирис е софистициран, секси, и прозрачна.Белешки на mandarine, портокалова боја, ирис, cedarwood и ванила.Непослушен и Убаво!.

За производот

Слични предлози