• Ново
Круг Правоаголна Памук, Лен Tablecloth,Водоотпорен Дише Перат Tablecloth,Ресторан Свадба Партија Табела Лен-а Diameter94inch

Круг Правоаголна Памук, Лен Tablecloth,Водоотпорен Дише Перат Tablecloth,Ресторан Свадба Партија Табела Лен-а Diameter94inch

DEN 575.76
Износ
Во продавницата.

Овој Производ Е Поделена На Круг Tablecloths И Правоаголни Tablecloths. Поради Долго Меѓународен Превоз Време, Ќе Има набори.Кога Ќе Ги Купите, ве Молиме Следете ги Соодветните Големината на Табелата за Да го купите!Совет : 1.Не dehydrate, препорачливо е да се мијат со рака, Висат во вентилација, И железо на средна температура.совет : Комбинацијата На Транспарентен Tablecloth И Ткаенина Tablecloth Е поубаво!Пакет се Вклучени : 1x Tablecloth.Лесен за чистење : Изработени од ткаенина, Рака мие, Машина перат. Водоотпорен Е Само За Удобен Грижа, И Водоотпорен Ефект Е Ограничен.и Тоа Ќе Биде Вашиот Совршен Придружник За Појадок,Ручек И Вечера. (Препорачливо Е Да Не Се Впие За Долго Време, Да Не Се Впие Во Топла Вода.Кога Ќе Ги Купите, ве Молиме Следете ги Соодветните Големината на Табелата за Да го купите!.По Капе Вода, Користете Хартиена Крпа За Да Се Исушат Колку Што Е Можно Поскоро.На Tablecloth по Себе Не Е Масло-Доказ И Анти-scalding.овој Производ Е Ограничен.Здравје и заштита на животната средина : На памучна крпа има Отпорни на топлина, Носат-Отпорни и влага пропустливост, Што има силно antistatic способност, Не е лесно pilling, Лесни дише и има одлична топлина.Материјал : Материјал На Овој Tablecloth Е Ткаенина,Дамка-отпорни И носат-Отпорни.Модел : Растенија И Цвеќиња Материјал : Стил : Пастирски Оваа Tablecloth Од Е Идеален Партнер За Вашата Трпезариска Маса.изработени Од Памук, Лен Ткаенини За Рачно Перење И Машината за Перење.Перење Мерки На Претпазливост : 1.Убава Е Табела на Почетокот На Добар оброк.

За производот

Слични предлози