• Ново
ZYLI Lanyard Копче Синџир Еленов Кука Дома Ѕид Декорација Pendant Креативни Кука Keychain Едноставниот Мултифункционален,за Коридори Ходници Влезовите Бањи Итн. Клучни Прстен

ZYLI Lanyard Копче Синџир Еленов Кука Дома Ѕид Декорација Pendant Креативни Кука Keychain Едноставниот Мултифункционален,за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен за да се земи во движење за брз или фрли во вашата торба за посебна организација.Идеални за организирање и декорирање на вашиот дом или канцеларија.Највисок квалитет е само поради внимание на детали, специјална виси дупка дизајн на грбот прави суспензија постабилна и произволно суспендирани, што е и декоративни и удобен за завршувањето на домашниот простор.Виси земе удобен, рака подготвени, строги боја, три бои, лесно да се обесени, со декорација, додадете забава за живот.Тоа се прави на смола и ги следи традиционалниот технологијата, Тоа се водоотпорни и отпорни на удари, прашина може да се мијат или избриша да ги красат просторот за живеење.

За производот

Слични предлози