• Ново
TAC Страна Чекори Компатибилен со 2011-2022 Dodge Durango 3 инчи Црна Страна Барови Nerf Барови Чекор Шини Работи Одбори Off Road Автомобилската Надворешност Додатоци (2 Парчиња Рабо

TAC Страна Чекори Компатибилен со 2011-2022 Dodge Durango 3 инчи Црна Страна Барови Nerf Барови Чекор Шини Работи Одбори

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА - Одговара за 2011-2022 Durango (ве Молиме контактирајте со нас за да се потврди fitment пред да нарачате.).Завршна ПОВРШИНА Направена од ултра силна и тешки прав обложени лесна челик круг цевка за рѓа-отпорни со УВ отпорни не се лизга широк чекор влошки.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН - TAC страна чекори за да им даде на вашиот автомобил одличен изглед и дополнителна заштита, направи да се погодни да се добие во или надвор од вашиот автомобил.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Лесно топ-на инсталација.Без дупчење или сечење е потребно.Сите хардвер монтажа и Инсталација на настава се вклучени.НЕ-КАВГА ГАРАНЦИЈА - Висок стандард за квалитет. 3-годишна гаранција против производствени дефекти!.Морски одделение од нерѓосувачки челик.Огледало полски заврши. 3" УВ отпорни не се лизга чекор подлога.Сопствени направени загради.Одговара за Американската Камион и ЏИП.Инженеринг одделение тешки челик.Glosses црна боени заврши. 3" УВ отпорни не се лизга чекор подлога.Сопствени направени загради.Одговара за Американската Камион и ЏИП.

За производот

Слични предлози