• Ново
PSBM Сина Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Метри, 144 Пак, Обоени Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Складирање, Транспорт, Боја Кодирање Инвентар

PSBM Сина Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Метри, 144 Пак, Обоени Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Складирање,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВИ - Обезбедува одлични држи моќта за тешки-должност за пакување и испорака, лесен за употреба превозот лента дека нема да се раздели или да кинете во текот на апликацијата.СТАНДАРД CORE - Сина пакување лента ролни имаат стандард 3 инчен core која е заедничка големина за повеќето лента точење.СВЕТЛА СИНА - Овој повеќенаменски сина лента е одлична за кодирање, контрола на залихите, додека одржување на пакување убаво и професионални.АКРИЛНА ЛЕНТА - сината акрилна лента нуди високи перформанси долговечноста кој е идеален за ладно складирање апликации.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЛЕНТА - висок квалитет На лента може да се користи за многу работи, како на пример пакување, контрола на залихите, складирање, организирање и се движат.

За производот

Слични предлози