• Ново
YOMOVER Mens Шорцеви Кошарка Пакет 9 инчен Атлетик Тренингот Салата Работи Дома Брзо Сува Шорцеви за Мажи со Џебови

YOMOVER Mens Шорцеви Кошарка Пакет 9 инчен Атлетик Тренингот Салата Работи Дома Брзо Сува Шорцеви за Мажи со Џебови

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

84% Полиестер, 16% Spandex.Drawstring затворање. [Влага-Wicking Ткаенина] : Влага wicking технологија го прави тоа фитил пот далеку и сува навистина брзо, ви држи кул и удобен. [Лесни и Не-преку] : ткаенина е направен од 84% полиестер 16% spandex, лесни, не-преку и еластичен.Се чувствуваат удобен и се изедначи на кожата. [Совршен за повеќето живот повод] : 9-инчен inseam спортски шорцеви се идеални за покриеност, одговараат за тренингот, трчање, одење, кошарка, фудбал, одбојка, тенис, голф, повремено престојуваат дома или само за lounging околу куќата. [Погодно 2 длабоко странични џебови] : 2 длабоки џебови на страна обезбеди удобен простор за мали essentials,како што се smart телефони, картички, на копчиња. [Еластична корселе со drawstring] : Еластична корселе со прилагодливи drawstring направи тоа одговараат за различни тело обичај, остануваат на половината и не се грижите за лизгање надолу, дури и кога се движат.

За производот

Слични предлози