• Ново
Работа USB OTG-C 3.0 Адаптер за Samsung Галакси М12 за Брз, Потврдена, Мулти користите Функции како што се Тастатура, Палец Дискови, глувци итн. (Црна)

Работа USB OTG-C 3.0 Адаптер за Samsung Галакси М12 за Брз, Потврдена, Мулти користите Функции како што се Тастатура, Палец

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

USB On-The-Go⭐ : Plug и Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy М12 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш диск, тастатура, центар, глувчето и повеќе, го прави Работи за вашиот USB-C уреди компатибилен со USB дискови и сите други USB уреди кои поддржуваат USB On-The-Go.Што е Вклучена⭐ : Предвидено е овој USB C OTG Адаптерот со 12-Месечна Гаранција и 24/7 услуги на клиентите, ако имате било какви прашања,ние ќе го реши Работи за вашиот проблем во рок од 24 часа.0 Супер Брзина на Пренос⭐ : Целосна USB 3.

За производот

Слични предлози