• Ново
Јас сум Ќе Биде Големиот Брат Платно Drawstring Ранец Рамо Торбичка String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога Патување 35x50cm

Јас сум Ќе Биде Големиот Брат Платно Drawstring Ранец Рамо Торбичка String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Печати на враќање превозот етикета.На drawstring затворање и двојно drawstring рамо, рака ќе ви овозможи брзо зачувување на објекти, лесно да се отвори, и го носат, лесно да се донесе и да се стави, само треба да се врзуваат на јазол или повлече под јаже да се затвори, едноставен, лесен и практичен.7 инчи, ширина : 30 cm/11.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешката е во рок од 2-4cm е нормален феномен.На drawstring ранец со drawstring џебовите е направен од платно, која е удобно, трајни, лесни, преносливи, количка, не заземаат простор, и може да се користи.Печати на враќање превозот етикета.Имаме две големини за вас да се избере : 30×40cm, должина : 40 cm/15.8 инчи, купи ве Молиме да се измери големината претходно.На родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, совршен подарок за избор за пријатели, мајки, семејство или себе си.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Поради објективни фактори, како што се производство серии, екранот опрема, итн.Лесен и стилски мултифункционален ранец, тоа може да се користи како салата ранец, вреќа вреќа, drawstring торба, слободно ранец, танц торба.На drawstring ранец со drawstring џебовите е направен од платно, кои се комфорни и издржливи, лесни, преносливи, свитлива и еднократно.

За производот

Слични предлози