• Ново
CLIO ПРЕД-ЧЕКОР БУКВАР, 1.01 Оз, ПОРА БУКВАР

CLIO ПРЕД-ЧЕКОР БУКВАР, 1.01 Оз, ПОРА БУКВАР

DEN 448.80
Износ
Во продавницата.

ОДРЕДУВАЊЕ на : непосредна пора-блокирање систем фино исполнува сè, од големи пори да парична казна брчките за мазна кожа што се појавува свиленкаста и мазна.ДОЛГОТРАЈНИ : парична казна porous прав контроли на себум додека мека силициум создава кожата филм за гарантира долго-траен, мека кожа.МАЗНА : се Применува непречено без caking за покривање на кожата нерегуларности.CLIO обезбедува широк спектар на козметички производи за шминка професионалци и искушеници слично, кои уживаат во креирање и донесување на свој стил!.За нашите целиот спектар на нега на кожата, ве молиме посетете ја нашата официјална ПРОДАВНИЦА ФРОНТ.

За производот

Слични предлози