• Ново
Црна Животи Прашање Beanie Шапка за Мажи Жени-Топли Зимски Капи Акрилик Поврзана Ткаенината Beanies Капа Дневно

Црна Животи Прашање Beanie Шапка за Мажи Жени-Топли Зимски Капи Акрилик Поврзана Ткаенината Beanies Капа Дневно

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Мека и дише ткаенина е помалку склони кон набори, лесен за носење.На Beanie Капи за Мажи ќе ви даде максимална мекост и удобност секогаш кога ќе го носат, како и ќе не направи да се чувствувате uncomfortable Easy да се Носат : Овие Зимски Капи за Мажите се лесни, многу е лесно да се носат насекаде каде што сакате.Одличен Подарок За Некој Што го сакаш,Жени,Адвокатско, Дечко, Девојка,Сопруга,Сопруг, Итн, Верувам дека Нас Навистина Голем Дар Да се Чувствува Вашиот Сладок.Тоа се вклопува добро, има убаво прилагодливи snapback, и ќе се приспособат на речиси сите големини за класичен одговара и стилски изглед.Карактеристики : Rollup Работ Дизајн : Може Да Се Тркалаат На Работ Up Според Вашите Потреби, Се Тркалаат На Работ Високи За Да Се Направи Поврзана Види Капа Мали Или Да Падне На Работ Надолу За Да Се Создаде Друг Стил.Mesh назад лето шапка ќе им овозможи на вашиот шеф да дишат на оние топли денови, што ќе ви овозможи да останат ладилникот.Чувајте го во вашата торба патување или работи во вашата чанта, капа ќе се направи патот за себе.Добиете вашата омилена боја beanie се сега и уживаат зими со апсолутна удобност и атмосфера.Големина Информации : Растеглив, една големина одговара на повеќето.Активностите Ќе Биде Топло, Пријатно И Стилски.Сплетам Изградба Ви Држи Топло : Дневна класичен ткаенината Beanies за Мажи.Овој возач на камион капи е направена од мека, квалитет на ткаенина за удобност и breathability.Комбинирање со врвен квалитет, функционалност и неверојатен стил, тие се во оваа сезона мора да се има.

За производот

Слични предлози