• Ново
TJLSS Аквариум Рок Декорација Риба Резервоарот за Уредување на Риба Засолниште Симулација Планина Украси Пејзаж Оркестарот Додатоци

TJLSS Аквариум Рок Декорација Риба Резервоарот за Уредување на Риба Засолниште Симулација Планина Украси Пејзаж Оркестарот

DEN 384.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Смола.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Долго се впие во рибата резервоарот, нема да ја промени својата боја.Се применуваат за : Аквариум, риба резервоарот, градина, двор, хотел и пејзаж.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Број на модел : Пејзаж decoration Aquatic Украси Тип : Декоративни Rocks Material : resin Type : fishproduct категорија : Смола handicraft Aquarium декорација : ornaments Fish Резервоарот уредување : Аквариум Accessories Make вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Долго се впие во рибата резервоарот, нема да ја промени својата боја.Се применуваат за : Аквариум, риба резервоарот, градина, двор, хотел и пејзаж.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.

За производот

Слични предлози