• Ново
TJLSS Аквариум Декорација Вештачко Дрво Меур Куќа Риба Засолниште Риба Резервоарот Уредување Украси Пејзаж Дома Декор

TJLSS Аквариум Декорација Вештачко Дрво Меур Куќа Риба Засолниште Риба Резервоарот Уредување Украси Пејзаж Дома Декор

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Аквариум замокот е направен од висок квалитет смола, еко-пријателски, нема мирис, не се токсични.Тоа може да застане цврсто во вашиот риба резервоарот.Се создаде природен животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Водни Украси Тип : Декоративни Marbles Material : resinproduct категорија : Пејзаж ornamentsfunction : decoration Aquarium декорација : ornaments Fish Резервоарот уредување : Аквариум Accessories The аквариум замокот е направен од висок квалитет смола, еко-пријателски, нема мирис, не се токсични.Тоа може да застане цврсто во вашиот риба резервоарот.Се создаде природен животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Пакетот вклучува : 1 аквариум декорација (со исклучок на други објекти)забелешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи растојание од 1-3 см.2. Осветленост и различни екранот може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.

За производот

Слични предлози