• Ново
Перење Попречува Складирање Кошница Голема Опфатени Ратан Завршувањето Кутија Фиока Облека Играчка Складирање Кутија Плетен Складирање Кошница (Големина на : Сти

Перење Попречува Складирање Кошница Голема Опфатени Ратан Завршувањето Кутија Фиока Облека Играчка Складирање Кутија Плетен

DEN 825.60
Износ
Во продавницата.

★Проценува време на испорака : 8-15 дена. ★Материјал : Ратан плетен материјал, рачно ткаени мулти-канал програма, трајни, дебел памучна крпа, дише, кој се одвојува, лесен за чистење. ★ Карактеристики : различни стилови за да изберете од, на дното е деликатна и здрав. ★ Дизајн : Ткаење винова лоза, рачно ткаени, лесен за носење, и со цел да се спречи прашина од паѓање во соба. ★ Употреба : Голем капацитет, што се користи како забавува, складирање кошница, промена облека, играчки, закуски, дребулии, итн, може да се чуваат. ★Бренд Име : DELICATEWNN★Материјал : Плетен★големина : A : 40cm*60см*40cm B : 36cm*50cm*30cm★Тип на Производ : Завршувањето / Складирање★Применливи луѓе : јавни★Совети : 1.Големината е рачно да се мери и постојат некои грешки,ве Молиме обратете се на вистинскиот производ.2.Оваа складирање кошница е рачно ткаени, неизбежно е дека ќе има и летачки пепел, препорачливо е да се добие четка и користи повторно,Тоа ќе носат некои мирис на било какви производи од пластични маси, и таа ќе исчезне по некое време.★DELICATEWNN ќе биде повеќе страсни да обезбеди добри производи и услуги, за секоја клиенти.

За производот

Слични предлози