• Ново
Пластична Кеса Носителот Јас Намирници Шопинг Кеси Превозникот Јас Фармацевт Јас Складирање Јас Организаторот. Повеќе Дизајни/Големини.

Пластична Кеса Носителот Јас Намирници Шопинг Кеси Превозникот Јас Фармацевт Јас Складирање Јас Организаторот. Повеќе Дизајни/Големини.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Платно,Памук.ВИСОК КВАЛИТЕТ - 'ТОРБА ТОРБА' е направен од 100% 12oz памук платно ткаенина.Како USER-FRIENDLY - Трајни памук drawstring затворање врвот и скриени еластична дното.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА - Околу 23" должина x 9" width (59cm x 23cm) кога е утврдено станот.ПЕРАТ - Ладна или топла вода рака мие.МОДЕРНИТЕ - модерен покаже парче виси во вашата кујна или перење плус тоа вклучува симпатична подарок кутија.W&F ДОМ - ТОРБА BAGA стилски, еколошки намирници торба диспензерот за современ дом, со цел вашата кујна и свесно јасно!Овој супер луксузен торба е совршен прилог на вашата кујна, перална или било каде најде дека е потребно да се продавница пластични кеси.Тоа е идеален додаток за нередот слободни намирници торба за чување.Едноставно се откажам памук drawstring над вратата knob, рачка или со кука и ставете го користат пластични кеси во врвот.Кеси се погодно откриена од страна на влечење нив и надвор од дното на куќиште.Бидејќи пластични кеси не biodegrade, ова значително го намалува количеството на отпад што оди во депонии кои на крајот им помага на нашите некогаш толку скапоцени средина.ЗА ВИЛИЈАМ и FLO – Како новоформираниот премиум homewares компанија, Вилијам и Flo желба е да се донесе високо квалитетни производи кои ќе ја подобрат задоволството на вашиот дом.Нашата цел е да ви донесе прекрасни материјали, модели и бои на светот во сите наши дизајни и производи.

За производот

Слични предлози