• Ново
WERJIA Тешко Патување Случај за Canon PowerShot Зум, Компактен Telephoto Monocular

WERJIA Тешко Патување Случај за Canon PowerShot Зум, Компактен Telephoto Monocular

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

WERJIA Тешко Патување Случај за Canon Power Shot Зум, Компактен Telephoto Monocular.Материјал : Трајни високо-одделение тешко ЕВА материјал, одлична допир, мека заштита на содржината.Употреба : Складирање заштита, може да се спречи нечистотија, влијание и се носат, тешко школка има отпорност, dustproof, полу-водоотпорни перформанси, и може да ја заштити содржината.Дизајн : Компактен и лесен дизајн, лесно да се носат и одржување, се препорачува за патување и за дома чување.Внатрешни димензии : 4.3*2.7*2.4 инч, За продажба е случај само (уред и додатоци не се вклучени).WERJIA Тешко Патување Случај за Canon Power Shot Зум, Компактен Telephoto Monocular.

За производот

Слични предлози