• Ново
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Verykool s505 Искра 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Verykool s505 Искра 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзувате USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодено 3 светла Боја Options - Топла Светлина, Топло Бела Светлина, Бела Светлина.⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму.Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено.

За производот

Слични предлози