• Ново
CHGCRAFT 2 парчиња Arylic Торба Синџир за Dumpling Торба Облак Торба DIY Рамен Синџир Рака Злато Чанта Синџири Додатоци Чанта Канџите се Справува со врвка за околу Ремени Замена

CHGCRAFT 2 парчиња Arylic Торба Синџир за Dumpling Торба Облак Торба DIY Рамен Синџир Рака Злато Чанта Синџири Додатоци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Уникатен Дизајн : Убава боја, груб и стилски плоштадот синџир и исклучителна метал Пролет О-Прстени.Ве молиме да ги подалеку од деца под 3 години.95 инчи долго и други е 7.Тоа трае само неколку секунди за да ја завршите инсталацијата.Функција : Торба Рачка : околу 7.Додадете малку на виталноста на вашата торба, што ти стана фокус на публиката.Тоа е полесно отколку рака-stitched СТП чанти и занитвам чанти.Тоа исто така може да се користи да се замени носи рамо ремени, или се прошири на вашиот постоечки торба ремени да ви даде повеќе удобно искуство.Високо-квалитетни Материјали : Направен од високо-квалитетни материјали, со мазна површина, лесен за чистење, не е лесно да исчезнат, силни и издржливи и погодни за долготрајна употреба.Широк Спектар на Употреба : Тоа може да се направи вашите кеси повеќе атрактивни.Не-токсични, не-загадувачките, не е лесно да се биде алергични.Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти задоволство со производи и шопинг искуство.По потврдува дека ова е големина која одговара на вашите потреби, да го стави на ред.Постојат две различни големини на торба синџири, еден е 17.Топло Совети : Пред купување, ве молиме потврдете големината на објектите.Лесен за Користење : Двата краја на синџир се опремени со Пролетта О-Прстени за лесна инсталација и демонтажа.24 инчи долго.75 инчен(184x19x19mm), 1pc; Торба Рачка : за 17.

За производот

Слични предлози