• Ново
Здрав Бања Пешкир Решетката и Здрав Бакар Пол Ѕид-Монтирани Заградата Прилог кула-70cm (28inch)_A

Здрав Бања Пешкир Решетката и Здрав Бакар Пол Ѕид-Монтирани Заградата Прилог кула-70cm (28inch)_A

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

По многу испитувања, тие се стави на полица и се продаваат за да ви овозможи со професионална издржливост.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви донесе најдобар квалитет на услуга.✔Дизајн концепт-ZSMSJC е производ дизајн го прави местото што сакате да ги красат повеќе концизен и свежа, лесна за промена на статус кво, што сакате да промените сега. ✔Лесно да се инсталира-ве молиме прочитајте ги инструкциите за инсталација, или контактирајте ме по приемот на производот, а потоа се соберат на работа по донесување на доволни за подготовки за да се заврши DIY инсталација за помалку од 30 минути.Нашата соработка со клиентите е основа за успех.Тие можат да бидат инсталирани во вашата кујна, купатило, тоалет, дневна соба, Во разни прилики, како што се соби, канцеларии, барови, итн. ★Повеќето полици се направени со чиста, модерен дизајн, и исклучителна форма за да се прилагодат на модерен минимализам популарна во современите семејства.

За производот

Слични предлози