• Ново
Adidas Жените Снег Ангел Beanie

Adidas Жените Снег Ангел Beanie

DEN 528.00
Износ
Во продавницата.

100% Акрил.Увезени.Копче затворање.Снег Ангел се менува правилата на стил во сплетам headwear со текстура и храбар шари модел, офсет копчето детали, adidas пациентот етикетата, и Clima Warm технологија.Одличен изглед и одлично се вклопуваат.Clima Warm, Жените се Вклопуваат.

За производот

Слични предлози