• Ново
FAZRPIP 42 Модерна Тавански Вентилатор со Светлина Smart Затемнување Таванот Фанови 6 Брзини 3 Бои LED Лустерот Невидливи Ножеви со Далечински управувач, Тивок Мотор bladeless Т

FAZRPIP 42 Модерна Тавански Вентилатор со Светлина Smart Затемнување Таванот Фанови 6 Брзини 3 Бои LED Лустерот Невидливи

DEN 12337.92
Износ
Во продавницата.

Големина на конверзија : 1 cm = 0.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Производ во боја : злато.Производ големина : (ве молиме погледнете на големината на табелата). 【информации за производот】Тип : Тавански вентилатор со светлина.Акрилик абажур, добра светлина пренос и прекрасен изглед, со ABS фан ножеви, висока температура отпор, не е лесно да ' рѓа, различни форми, едноставен и убав дизајн.Во зима, таа се ротира спротивно од стрелките на часовникот, а воздухот циркулира нагоре за да го подобрат затворен циркулацијата на воздух.Во текот на летото, што ротира во правец на стрелките на часовникот, а воздухот циркулира надолу за да уживате во одличните природни бриз.Неутрална светлина : 4000 K~4500 K.Сите овие функции можат да бидат лесно да се контролира со далечински управувач.Напон : 110 V-220 V.Извор на светлина тип : LED.Светла боја : три-тон светлина.Префрлете го режимот : далечински управувач.

За производот

Слични предлози