• Ново
AIKULLI 3 во 1 Безжичен Полнач Стојат Чи-Уверение 15W Брзо Станица за Полнење на обвинителна Клупа за Samsung Галакси Z Флип 3/Z Пати 3/S21/S20/S10/S10e/S9/Забелешка 20/10/9,Галакси Види 4/3/А

AIKULLI 3 во 1 Безжичен Полнач Стојат Чи-Уверение 15W Брзо Станица за Полнење на обвинителна Клупа за Samsung Галакси Z

DEN 1103.76
Износ
Во продавницата.

Поставете го вашиот телефон, да се види и пупки на центарот на застане за да се обезбеди стабилна полнење.Кога телефонот не е полнење, зелено светло е секогаш на.5 W~15 W Брзо Полнење и на црвено светло кога откривање на странски објекти.Предмети направени од метал и додатоци како што се магнети, картички, и костец ќе се меша со полнење. (Внимание : Не за Apple се Види и да се поддржува само earpods со безжично полнење случаи).5 W Полнење на Владата : i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 мини/ 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 мини/ SE / 11/ 11 Pro / 11 Про Max / XS Max / XR / XS / X / 8 / 8 Плус Сите други Чи-от телефони и уреди Забелешки : Вниманието Не за Apple се Види и да се поддржува Само Airpods со безжично полнење случаи) МОРА да се ПРОВЕРИ на comaptibility во галерија пред да го купите!Користете вклучени 18 W Брзо Полнење 3.

За производот

Слични предлози