• Ново
12V/5V LaCie Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА Надворешен Хард Диск Замена на Напојување Адаптер (4-пински Конектор) - Приклучете НИ се

12V/5V LaCie Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА Надворешен Хард Диск Замена на Напојување Адаптер (4-пински Конектор) - Приклучете

DEN 827.76
Износ
Во продавницата.

Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со La Cie Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА Надворешен хард диск.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на La Cie Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА Надворешен хард диск - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот La Cie Надворешен хард диск Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА?Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со La Cie Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА Надворешен хард диск.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на La Cie Мини HDD & USB Хаб/ПРЕПРАТЕНА Надворешен хард диск - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

За производот

Слични предлози