• Ново
KLJ USB-C Адаптери, USB Тип C до Микро USB (Машки да се Женски Женски за Машки) USB 3.0 (Машки да се Женски Женски за Машки) Пакет од 5, Црна

KLJ USB-C Адаптери, USB Тип C до Микро USB (Машки да се Женски Женски за Машки) USB 3.0 (Машки да се Женски Женски за Машки)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

0 протокол страна, за пренос на податоци, ужива до 5 Gbps супер семе.0 адаптер за да го USB-C 1 × USB на USB-C адаптер KANGLONGJIA не Само што не е Бренд, Но исто Така и на Креативен Тим Со Сопствена Фабрика производство.Вашето задоволство е исклучително важно за нас.Може да се стави тоа во вашата торба или џеб и да се носи насекаде.0 (на женски машки / женски за машки) адаптери овозможи лаптоп / КОМПЈУТЕР со USB-C порта за да се поврзете нормално USB уреди, а врската помеѓу USB Тип-Еден лап-топ компјутери и USB-C кабел уреди, hub /.0, на Зен Ai O - лап-топ компјутери : Chromebook Pixel HP Павилјон x2 - Други : Go Pro Херој 5/6 Nintendo прекинувач И повеќе.Повеќенаменски Комплет и Слободни Комбинација : Овие 5 USB Тип C адаптери се задоволат потребите на користење на USB уреди или USB кабли во вашиот секојдневен живот.Повеќенаменски USB C Додатоци Бренд : KLJ Дизајн, Квалитет, Пакување и Услуги на Клиентите.Дава повеќе погодност на брза конекција помеѓу вашиот лаптоп / КОМПЈУТЕР и различните дигитални уреди.Изградена во USB 2.0 адаптер.Спецификација : Интерфејс : USB тип В, микро USB, USB 3.KANGLONGJIA USB-C Многу Адаптери содржи 5 различни картички кои се способни да се справат со универзален и за уреди и USB-C кабел за пренос на податоци,, микро USB, USB 3.Лесни, преносливи, ултра компактен и издржлив дизајн.

За производот

Слични предлози