• Ново
TEHAUX 30pcs Пластични Petri Јадења Стерилни Пластовидно Култура Јадења со Капак и 100pcs Пластични Трансфер Pipettes за Лаборатории Училиште

TEHAUX 30pcs Пластични Petri Јадења Стерилни Пластовидно Култура Јадења со Капак и 100pcs Пластични Трансфер Pipettes за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пластични petri јадења направени за лабораториска употреба,погоден за општа обука,бактерии лабораторија,science lab,mycology студии.Можете да ги користите овие petri јадења да им помогне на децата со нивните наука експеримент,медицински-тематските роденден партии,исто така може да користите пластични petri јадења како подарок кутии.Овие пластика petri јадења се со висок квалитет со капаци,лесен за употреба во многу ситуации.Тркалезна форма пластични petri dishe може да се користи за да се направи неверојатни jello калапи.Пластични petri јадења направени за лабораториска употреба,погоден за општа обука,бактерии лабораторија,science lab,mycology студии.Пластични Petri Јадења Стерилни Пластовидно Култура Јадења со Капак и 100pcs Пластични Трансфер Pipettes за Лаборатории Училиште.Description Plastic petri јадења направени за лабораториска употреба,погоден за општа обука,бактерии лабораторија,science lab,mycology студии.Овие пластика petri јадења се со висок квалитет со капаци,лесен за употреба во многу ситуации.Тркалезна форма пластични petri dishe може да се користи за да се направи неверојатни jello калапи.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Големина : 5.89 X0.39 X0.39 инчен/15.00 X1.00 X1.00cm.- Материјал : Пластика.Пакет Including100 x 3ml трансфер pipettes30 x petri јадења (60mm/90mm/100mm).

За производот

Слични предлози