• Ново
OMAX 3.5 X-90X Дигитален Зум Trinocular Еден Бар Бум Стојат Стерео Микроскоп со 2.0 ПРАТЕНИК USB Камера и 144 LED Прстен Светлина и со Светлина Контрола Кутија

OMAX 3.5 X-90X Дигитален Зум Trinocular Еден Бар Бум Стојат Стерео Микроскоп со 2.0 ПРАТЕНИК USB Камера и 144 LED Прстен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5 x помошни леќа и max 60mm (2-3/8") со 0.4 cm); Бум вертикална патна удар : 7~1/2" (19cm); База Димензија : 9" x 9" (23 см x 23 см); Осветлување - 144 LED прстен светлина - прилагодлив Интензитет - 48mm прстен светлина адаптер вклучен.

За производот

Слични предлози