• Ново
Боречка Топката Лаптоп Торба Компјутер И Таблет За Носење Briefcase Чанта Tote Торба 131415.6

Боречка Топката Лаптоп Торба Компјутер И Таблет За Носење Briefcase Чанта Tote Торба 131415.6

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

04 инчи (L X Hx W);14 Инчен Внатрешни Димензии : 14.Pocket Е Совршен За Преземање Од Вашиот Лаптоп.Применливи Сценарио : Каже Збогум На Досадна Шарени Торба За Лаптоп, Нашите Специјални Дрвени Торба За Лаптоп Те Прави Различен, И Надворешна Шема Стил Ви Овозможува Да Уникатно Го Мода Оваа Лаптоп Со Заштитна Торба Торба, Носејќи Вреќа, Заштитна Кеса, Со Џеб, Многу Погоден За Вас Да Го Земете Вашиот Лаптоп.22 инчи (L X Hx W);15 Инчен Внатрешни Димензии : 15.Можете Да Го Користите Како Торба, Гласник Торба И Briefcase.Удобно Се Вклопуваат : Сметководствената Briefcase Чанта Карактеристики Врвот Рачки За Да Го Носат Вашиот Лаптоп На Удобност, Два Странични Џебови За Чување На Мали Предмети Како Адаптер И Notepads,Некои Неопходни Предмети, Како Што Се Мобилен Телефон, Промена, Клучеви Итн.Ние Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга За Вас, За Поддршка На Враќање И Замена.600 D Полиестер Оксфорд Ткаенина+Полиестер Пена Соочи+Мека Ткаенина Обвивка.

За производот

Слични предлози