• Ново
Двојно Плетенка Најлон Јаже, 6,500 lb, 1/2, Бела, 600'/Случај

Двојно Плетенка Најлон Јаже, 6,500 lb, 1/2, Бела, 600'/Случај

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Splicable и многу силен.Исто така, повика плетенка на плетенка најлон, производот е сочинет од два плетенка јажиња комбинираат во едно јаже за да се произведе силна лесно да се справи со јаже.Отпорна на триење, сончева светлина и хемикалии.Висок издолжување за голем шок вчитување апликации. 1/2", 6,500 lb, Бела Двојно Плетенка Најлон Јаже.Splicable и многу силен.Исто така, повика плетенка на плетенка најлон, производот е сочинет од два плетенка јажиња комбинираат во едно јаже за да се произведе силна лесно да се справи со јаже.Отпорна на триење, сончева светлина и хемикалии.Висок издолжување за голем шок вчитување апликации.

За производот

Слични предлози