• Ново
Жените Девојка Печати Ранец Satchel Bookbag Rucksack Патување Обичните Кеси Шема

Жените Девојка Печати Ранец Satchel Bookbag Rucksack Патување Обичните Кеси Шема

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

& Околу димензии се 32 L*39 H*14 W СМ, погодни лап-топ компјутери под 14" лесно.Бохемски везови.Со многу џебови во главната преграда.И постојат странични џебови на двете страни на торба, може да поставите телефонот шише чадор, итн.Овој здрав платно ранец е поместена ремени за удобност, поместена перница заштита за лаптоп или таблет и поместена перница за да го заштитите вашиот назад кога ќе го носат нешто тешко.Уникатен дизајн ремени се олесни притисокот на рамо, и перница со висока пропустливост материјал, никогаш не покривајте пот кога ќе го носат долго време.Одлично за неврзан ден употреба и за студентите кои одат на училиште & колеџ.Модерен и супер кул.Совршен подарок за вас и вашиот пријател.Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

За производот

Слични предлози