• Ново
Baoblaze Брзо Прилагодливи USB Напојување Табела Фан Десктоп Воздух Circulator Лични Вентилатор за Спалната соба на Канцеларијата за Надворешно - Бела

Baoblaze Брзо Прилагодливи USB Напојување Табела Фан Десктоп Воздух Circulator Лични Вентилатор за Спалната соба на Канцеларијата

DEN 1466.40
Износ
Во продавницата.

Скара маска може да се detachaed, едноставно ротираат спротивно од стрелките на часовникот за да го отстраните и лесно да се чисти. - Engergy заштеда на USB погон, компатибилен со КОМПЈУТЕР / лаптоп, мобилен моќ, AC адаптер, автомобил полнач и други USB поддржани моќ.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.Со 20-степен прилагодливи вентил тело, правец на ветер може да се менува како што се бара.Опис : - Компактен, но моќен, со 5 рационализација фан ножеви за намалување на бучавата, намалување на ветер отпор и зголемување на снабдување воздух област.46inch Package Вклучува : 1 Парче USB Биро Фан.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

За производот

Слични предлози