• Ново
CA0682 Еднорог Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Големина (20mm)

CA0682 Еднорог Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245 Музика, Forerunner 645/645 Музика, Venu, Venu Sq/Sq Music Edition, Vivoactive 3/3 Музика, Vivomove, Vivomove 3/HR/Luxe/Стил Големина (20mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0682 Еднорог Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Големина (20mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

За производот

Слични предлози