• Ново
Carson 14387 Убава Душа Ѕид Крст, 14-инчен Висина

Carson 14387 Убава Душа Ѕид Крст, 14-инчен Висина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овој ѕид, крстот е составен од дрво композитни со sawtooth закачалка.Тоа е дизајнирана и отпечатена во САД!.Големина : 9.25 инчи Ширина x 14 инчи Висина x 1 инчен Длабочина.Carson е основана во 1970 година, од страна на Хари Carson, Sr., и е изградена на идејата дека сите свои производи треба да биде исклучително во дизајн и квалитет за одлична вредност.Многу се има променето во последните 40 плус години и тие сега имаат израсна во големо дистрибутер на ексклузивен подарок и инспиративни стока, како и градината оркестарот вклучувајќи правец на chimes, отворено декоративни знамиња, и новина предмети.Carson верува дека деталите ја прават разликата.

За производот

Слични предлози