• Ново
MIYABI 34532-100-0 Нож во Собата, 27, Браун

MIYABI 34532-100-0 Нож во Собата, 27, Браун

DEN 2698.32
Износ
Во продавницата.

Направена од природни, трајни бамбус.Остатокот на контра-топ за заштита на ѕидовите од оштетување на монтажа.Хигиенски алтернатива за традиционалните складирање блокови.Безбедно да се задржи ножеви во рака е да се достигне.Attractively екранот на вашиот прибор за јадење колекција.MIYABI 34532-100-0 Нож во Собата, 27, Браун.

За производот

Слични предлози