• Ново
menolana 2 парчиња Полу-Транспарентно Quilting Матрицата Шаблони за Шиење Бод Занает DIY

menolana 2 парчиња Полу-Транспарентно Quilting Матрицата Шаблони за Шиење Бод Занает DIY

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

Совршен за шиење, везови, quilting, крпеница, сликарство и други DIY рачно изработени занаетчиски.Направен од флексибилни пластични и може да се чистат лесно со сапун и вода ако е потребно.Одличен подарок за семејството и пријателите.Лесни, трајни и тешки.Сосема нов и висок квалитет.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Лесни, трајни и тешки. - Направен од флексибилни пластични и може да се чистат лесно со сапун и вода ако е потребно - Совршени за шиење, везови, quilting, крпеница, сликарство и други DIY рачно изработени занаетчиски - одличен подарок за семејството и пријателите.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : - Љубов Срцето Образец Прибл. 28 x 25.3 cm / 11 x 9.8 инчен - Цвет Образец Прибл. 27.8 x 25.3 cm / 10.9 x 9.9 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Quilting Stencil Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме bereminded дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrastsettings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од thepictures.Ве молиме да се разбере.

За производот

Слични предлози